ODIGRANO 5. I 6. KOLO III LIGE ISTOK

3. i 4. rujna 2016. na Savi u Sl. Brodu održano je 5. i 6. kolo III lige istok HŠRS-a. Najviše uspjeha imali su dečki iz ORŠK-a: prvog dana osvojili su prvo mjesto, dok su drugog dana bili treći. Nakon šest odigranih kola u vodstvu je ORŠK. Za konačno prvo mjesto dovoljno je u zadnja dva kola biti u zlatnoj sredini. Nadamo se da će u tome uspjeti!

REZULTATI 5. KOLA:

PO SEKTORIMA:
SEKTOR A:

1. Branko Karlović                                    ”Šaran” Bicko Selo

2. Kristijan Turk                                       ORŠK

3. Mladen Grgić                                       “Šaran”Cerna-Šiškovci

SEKTOR B:

1. Franjo Balentović                                  ORŠK

2. Miroslav Molnar                                     “Udica” Donji Miholjac

3. Tomislav Božić                                     “Šaran” Bicko Selo

SERTOR C:

1. Dragan Gužvić                                      ”Udica” Donji Miholjac

2. Krunoslav Mikić                                     “Šaran” Bakić

3. Željko Krpan                                          ORŠK

REZULTATI EKIPNO:

1. ORŠK

2. “Udica” Donji Miholjac

3. “Šaran” Bicko Selo

REZULTATI 6. KOLA:
PO SEKTORIMA:

 SEKTOR A:

1. Tomislav Božić                                                     “Šaran” Bicko Selo

2. Dragan Gužvić                                                     “Udica” Donji Miholjac

3. Franjo Balentović                                                ORŠK

SEKTOR B:

1. Dejan Bojčić                                                       “Šaran” Bicko Selo

2. Željko Matanović                                                ”Esseker” Osijek

3. Ivica Medarić                                                       TVIN Virovitica

SEKTOR C:

1. Miroslav Molnar                                                  ”Udica” Donji Miholjac

2. Željko Krpan                                                      ORŠK

3. Mario Pandurić                                                   “Karas” Šag

REZULTATI EKIPNO:

1. “Udica” Donji MIholjac

2. “Šaran” Bicko Selo

3. ORŠK

Komentari