ODIGRANO 3. I 4. KOLO DRUGE LIGE ISTOK

U subotu i nedjelju, 17. i 18.06.2017. na Savi u Mačkovcu odigrano je 3. i 4. kolo II lige istok.

3. KOLO

REZULTATI PO SEKTORIMA:

SEKTOR A:

1. Pero Haršić                      ”Mrena” Nova Gradiška

2. Tihomir Ištvanović            ”Gakovac” Novi Bezdan

3. Darko Kobijak                   “Amur” Darda

SEKTOR B:

1. Mario Pejaković                  ”Mrena” Nova Gradiška

2. Siniša Vereš                        ”Amur” Darda

3. Atila Živić                          ”Gakovac” Novi Bezdan

SEKTOR C:

1. Franjo Krejči                      ”Mrena” Nova Gradiška

2. Željko Vilk                          ”Klen” Slatina

3. Zlatko Papišta                     “Belišće” Belišće

SEKTOR D:

1. Franjo Balentović                 ORŠK

2. Ivica Bičanić                        ”Karas” Rokovci-Andrijaševci

3. Zvonko Pejaković                ”Mrena” Nova Gradiška

 

– REZULTATI EKIPNO:

1. “Mrena” Nova Gradiška

2. “Karas” Rokovci-Andrijaševci

3. “Amur” Darda

4. KOLO

REZULTATI PO SEKTORIMA:

SEKTOR A:

1. Adriano Idek                              ”Klen” Slatina

2. Zvonko Pejaković                        ”Mrena” Nova Gradiška

3. Matija Vidaković                         “Belišće” Belišće

SEKTOR B:

1. Novica Hostić                               “Amur” Darda

2. Željko Vilk                                  ”Klen” Slatina

3. Pero Haršić                                 “Mrena” Nova Gradiška

SEKTOR C:

1. Tibor Živić                                  ”Gakovac” Novi Bezdan

2. Franjo Balentović                        ORŠK

3. Zlatko Papišta                             “Belišće” Belišće

SEKTOR D:

1. Dražen Osrečki                            ”Karas” Rokovci-Andrijaševci

2. Siniša Vereš                                 “Amur” Darda

3. Josip Harangozo                          ”Belišće” Belišće

REZULTATI EKIPNO:

1. “Belišće” Belišće

2. “Klen” Slatina

3. “Gakovac” Novi Bezdan

Nakon četiri odigrana kola, vodi ekipa “Belišća” sa 12 negativnih bodova, druga je “Mrena” Nova Gradiška sa 13 negativnih bodova, treći je “Klen” Slatina sa 14 negativnih bodova, dok je ORŠK na 7. mjestu sa 23 negativna boda.

 

Komentari